Co je operativní leasing?

Operativní leasing je nejrychlejší cesta k novému vozu. Rozdíl mezi normálním úvěrem a operativním leasingem je ten, že i po skončení smlouvy patří vozidlo leasingové společnosti což je v našem případě Volkswagen Financial Services. Máte ale možnost si po skončení smlouvy vozidlo odkoupit.

Výhodou operativního leasingu je, že mimo paliva již nemáte žádné vedlejší náklady, o vše další se již postaráme my. Povinné ručení, havarijní pojištění, servisní prohlídky, výměny pneumatik nebo například asistenční služby jsou většinou zahrnuty již v měsíční splátce vozu. Vy si tak můžete bezstarostně užívat nového vozu, který si pronajmete na předem domluvený počet měsíců. V naší nabídce jsou vozy od 24 měsíců do 60 měsíců.

U každého vozidla na tomto webu samozřejmě všechny informace najdete. Pokud máte například roční nájezd 15000 km a smlouva je na 24 měsíců, tak za celou dobu trvání smlouvy můžete najet 30000 km, není tak tedy nutné dodržovat 15000 km ročně, ale můžete si celkový nájezd rozvrhnout do celé doby pronájmu. V případě, že byste se do limitu nevešli, nic hrozného se nestane, za každý kilometr navíc Vám bude doúčtována sazba, kterou budete mít uvedenou ve smlouvě.

Neváhejte tedy a přijďte si k nám pro nový vůz. Nepotřebujete žádnou akontaci a předem víte kolik Vás vozidlo bude po celou dobu provozu stát. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem.

Operativní leasing je nejrychlejší cesta k novému vozu. V případě že máte zájem o vozidlo v jiné výbavě, motorizaci nebo v čemkoliv dalším můžete nás kontaktovat přes formulář níže a my Vám zpracujeme nabídku na míru!

Těšíme se na Vás v našich autosalonech v Praze 3 - Jarově a Praze 4 - Kunraticích.